Dołącz do drużyny

Chcesz spróbować swoich sił w lacrosse?

Nasz klub posiada zarówno sekcję męską, jak i żeńską.  Do uczestnictwa w treningach wystarczy tylko wygodny strój sportowy oraz chęci do gry. Udział jest całkowicie bezpłatny, a przez kilka pierwszych miesięcy nowym zawodnikom udostępniany będzie niezbędny do treningów sprzęt zupełnie za darmo!

W sekcji męskiej organizowane są cykliczne treningi rekrutacyjne. Zanim dana osoba trafi do pierwszej drużyny to będzie ona uczyć się podstaw lacrosse’owego rzemiosła pod okiem wykwalifikowanych trenerów akademii Laxskills. Zatroszczą się oni o to, aby was nauczyć podstaw technicznych oraz pomóc zapoznać się z tajnikami tej dyscypliny.

Sekcja żeńska zaś przygotowuje się do rekrutacji, która zaplanowana jest na drugą połowę lutego. Sekcja skierowana do osób powyżej 15 roku życia. Również i w przypadku sekcji  dziewczyn wsparcia udzieli nam akademia Laxskills.

Nieznajomość zasad oraz obawy przed tym czy jest to sport dla ciebie nie są powodami do nieprzyjścia na pierwsze zajęcia. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Godziny treningów.

Sekcja Męska:

do dnia 21 lutego:

  • Środa, 19.00 – 21.00, Szkoła Podstawowa nr 16 im. J. Chromika w Mysłowicach
  • Piątek, 18.30 – 20.30, Szkoła Podstawowa nr 16 im. J. Chromika w Mysłowicach

po 21 lutego:

  • Środa, 20.30 – 22.30, boisko boczne Stadionu Śląskiego, Chorzów
  • Piątek, 18.30 – 20.30, boisko boczne Stadionu Śląskiego, Chorzów

Sekcja Żeńska:

  • Zostaną podane wkrótce.

Masz pytania, wątpliwości? Napisz do nas, wszystkie dane znajdziesz w zakładce kontakt!
Serdecznie zapraszamy!